Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Plaga kontuzji w Mostostalu

Plaga kontuzji w Mostostalu

fot. archiwum

Dzisiaj pod Jasną Górą rozegrane zostanie zaległe spotkanie pomiędzy Wkręt-Metem AZS Częstochowa i Mostostalem Kędzierzyn-Koźle. Będzie to konfrontacja nie tylko samych graczy, ale również trenerów, którzy wywodzą się ze "szkoły warszawskiej".

Właściwie to można mówić o szkole Legii, gdyż obaj graliśmy w tym klubie. Tylko, że w innych czasach – przypomina opiekun akademików, Edward Skorek .

 

Drzyzga miał przez święta sporo zmartwień, bo jego drużyna poszła w rozsypkę. Damian Domonik został uderzony piłką na rozgrzewce przed towarzyskim spotkaniem ze Skrą. Po trafieniu w oko pojawiły się u niego zawroty głowy i wymioty. 

Przekazano mi, że to wstrząśnienie mózgu i nie wiem, czy chłopak będzie mógł zagrać – zastanawia się szkoleniowiec. Z kolei rozgrywający Peter Zapletal wylądował w szpitalu, gdyż przed świętami miał atak kamieni nerkowych. Później był kolejny atak… – Peter dostał antybiotyki i w poniedziałek pierwszy raz normalnie ćwiczył – dodaje Drzyzga. – Nie wiadomo jednak, kiedy ten kamień zejdzie.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved