Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Roman Gulczyński: Sylwestra spędzę z rodzicami

Roman Gulczyński: Sylwestra spędzę z rodzicami

Roman Gulczyński, atakujący wrocławskiej Gwardii, zgodził się na rozmowę z nami o będzińskim turnieju i ... planach na Sylwestrową zabawę. Gwardia Wrocław zajęła 3. miejsce w silnie obsadzonym Turnieju Sylwestrowym w Będzinie.

Marcin Wypych: Gratuluję dziś III miejsca, ale powróćmy trochę do dnia wczorajszego. Myśli pan że Sosnowiec wygrywając z wami chciał niejako odegrać się za przegraną u siebie 2:3?

Roman Gulczyński: Trzeba zauważyć, że był to bardziej mecz towarzyski między Świętami a Sylwestrem. Tutaj zespoły nie prezentują takiej formy jak w lidze, ale myślę że gra była wyrównana tak samo w naszym zespole jak i w zespole z Sosnowca. Będziemy jeszcze ze sobą walczyli, więc wszystko się okaże… walczymy wiadomo – o miejsca premiowane do rozgrywek play-off. Wczoraj im się udało… dobry odwet!Jakie elementy zawiodły o wczorajszej przegranej z Sosnowcem?

Roman Gulczyński: Przede wszystkim „nie czuliśmy piłki”, mało było obron, bloków. Nie kończyliśmy także ataków, kiedy była do tego okazja. Za to w zespole Sosnowca ładnie się rozegrał Marcin Grygiel w zagrywce, Michał Żuk w przyjęciu… to też przeważyło wygraną na ich konto. Tak jak mówię, nie mieliśmy kontaktu z piłką.

Jakieś plany na niedaleką przyszłość: zgrupowania, sparingi – aby jeszcze lepiej wypaść w kolejnych rozgrywkach?

Roman Gulczyński: Zbytnio nie ma już na to czasu. Obecnie jeszcze do piątku trenujemy – łącznie z piątkiem! Sobota wolna – wiadomo, a w poniedziałek już zaczynamy kolejne treningi, jedziemy do Olsztyna… także czeka nas intensywna praca.

Kibice będą mogli gdzieś pana spotkać na zabawie Sylwestrowej, czy raczej prywatna impreza?

Roman Gulczyński: Raczej prywatna, będę bawił się tutaj niedaleko w Wojkowicach, bo jestem z Będzina – stąd pochodzę. Na marginesie – pierwsze kroki stawiałem właśnie w Płomieniu w Sosnowcu. Sylwestra po 8 latach nieobecności w domu spędzę z rodzicami i właśnie z Nimi mam zamiar przywitać Nowy Rok!

Dziękuję bardzo za rozmowę i życzę obfitującego w same sukcesy Nowego 2006 Roku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved