Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Anna Kicior wraca na siatkarskie parkiety

Anna Kicior wraca na siatkarskie parkiety

Po świętach zawodniczki Stali Mielec wróciły wypoczęte i uśmiechnięte. Jednak jeszcze przed nocą sylwestrową czeka je bardzo dużo wysiłku. Od wczoraj (środa 28.12) biorą udział w Świąteczno–Noworocznym Turnieju o Puchar Prezydenta Ostrowca.

Na turniej mielczanki pojadą bez leczącej kontuzję barku Marty Wrzesińskiej i Dominiki Żółtańskiej, która przechodzi rehabilitację kręgosłupa. Zagrają jednak z Anną Kicior w składzie, która wraz z zakończeniem poprzedniego sezonu podjęła decyzję o zakończeniu kariery. Jednak trener mielczanek Jacek Wiśniewski zdołał przekonać zawodniczkę do powrotu na parkiet.

Zawodniczka trenuje już od paru tygodni. Jednak w pełni gotowa będzie dopiero na mecz z Centrostalem Bydgoszcz, który odbędzie się 7 stycznia. Z powrotu tej bardzo doświadczonej zawodniczki grającej w swojej karierze w czołowych klubach polskiej ekstraklasy cieszy się na pewno trener, zawodniczki oraz kibice, którzy liczą, że doświadczenie Anny Kicior będzie procentować w najtrudniejszych momentach.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved