Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Rzeszowscy kibice na szklanym ekranie

Rzeszowscy kibice na szklanym ekranie

Dziś o 14:00, w budynku TVP w Warszawie, będzie nagrywany program "Sportowe emocje 2005", dotyczący wyboru sportowego wydarzenia 2005 roku w Polsce. Nie zabraknie w programie fanów siatkówki, uznanych najlepszymi kibicami sportowymi 2005 roku.

Puchar i wyróżnienia w imieniu wszystkich polskich kibiców siatkówki będą odbierać członkowie Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia. Dziś o godz. 6:00, autokar z 20-osobową delegacją rzeszowskich kibiców obrał kurs na Warszawę. – Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie kibice z Rzeszowa będą reprezentować wszystkich sympatyków siatkówki w naszym kraju – mówi wiceprezes SSPS Resovia, Mirosław Olszowy. – Spośród wielu fanów, autorzy programu wybrali właśnie nas. Ten fakt traktujemy jako ogromne wyróżnienie i ukoronowanie naszej pracy. Mogę zapewnić, że w kolejnych meczach będziemy jeszcze lepiej dopingować naszą ukochaną drużynę – kontynuuje Mirosław Olszowy.

Oprócz kibiców z Rzeszowa, w programie swój udział zapowiedzieli również fani z Bełchatowa, Olsztyna i Jastrzębia. – Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z przechowywaniem pucharu. Czy będzie on wędrował z jednego klubu kibica do drugiego. Mam nadzieję, że na parę dni zawita on także do Rzeszowa. Ta nagroda jest uznaniem dla wszystkich kibiców tej dyscypliny sportu w naszym kraju, którzy tak znakomicie prezentują się na meczach ligowy i reprezentacji – zakończył wiceprezes SSPS Resovia.Emisję programu „Sportowe emocje 2005 roku” zaplanowano w Nowy Rok, w TVP2, o godz. 19:00.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved