Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Hit w Kaliszu na zakończenie roku

Hit w Kaliszu na zakończenie roku

W zaległym spotkaniu 3. kolejki LSK, Grześki Kalisz podejmą w czwartek o 18.00 niepokonaną w lidze drużynę Nafty Gaz Piła. Mecz toczyć się będzie o "fotel" wicelidera Ligi Siatkówki Kobiet.

W podkaliskim Opatówku na pożegnanie starego roku spotkają się dwie drużyny pretendujące do najwyższych zaszczytów w Lidze Siatkówki Kobiet. Grześki Kalisz podejmować będą niezwyciężone, w tym sezonie ligowym, siatkarki Nafty Gaz Piła. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem po obu stronach siatki staną naprzeciwko siebie znakomitości LSK. Drobny uraz całkowicie wyleczyła Anna Woźniakowska a Anna Barańska i jej koleżanki po porażce w ostatnim meczu Ligi Mistrzów coraz bardziej koncentrują się na meczach ligowych.

Trener Jerzy Matlak tuż po ostatnim meczu w LSK, myślami już był przy starciu z Mistrzyniami Polski.- Czeka nas bardzo ciężki mecz z Grześkami, przełożony z początku listopada – powiedział we Wrocławiu po zwycięstwie nad Gwardią. – Mam jeszcze nie ustabilizowany skład i w starciu z takim przeciwnikiem to spory dla nas problem – mówił jeszcze przed Świętami Matlak.Spotkanie toczyć się będzie o miano drugiej drużyny ekstraklasy kobiet w „starym” roku”, ponieważ oba zespoły w tabeli dzieli tylko jeden punkt. Nafta ma co prawda jeden mecz mniej rozegrany niż kaliszanki, ale w tym roku nie zdąży już nadrobić zaległości.

Dziś Grześki trenowały pierwszy raz po świętach, chcąc przed własną publicznością pokazać się z jak najlepszej strony w tym prestiżowym spotkaniu. Szkoleniowiec gospodyń Wojciech Lalek miał do dyspozycji wszystkie swoje zawodniczki. Trener Matlak ma „mały” problem na przyjęciu zagrywki i nie wiadomo czy manewr z przyjmującą w osobie środkowej bloku Eleonory Dziękiewicz da efekty w przypadku konfrontacji z tak dobrym zespołem jak aktualny Mistrz Polski.

źródło: inf. własna, nafta.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved