Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Taka ekipa jak Bełchatów gwarantuje dobry mecz

Taka ekipa jak Bełchatów gwarantuje dobry mecz

Siatkarze Budućnostii Podgorica przyjęli dzisiaj mistrza Polski, Skrę Bełchatów, z którą zagrają w 7. kolejce Ligi Mistrzów. Trener Budućnostii, Igor Kolaković, zdaje sobie sprawę z siły polskiej drużyny.

Bełchatów jest poważnym i silnym przeciwnikiem, który już to pokazał w meczach Ligi Mistrzów, chcąc nawet zorganizować finał tych rozgrywek u siebie. Polacy są w naszej grupie może i największą sensacją, niespodzianką, co potwierdził ich mecz przeciwko zespołowi Lokomotivu. Zagrażali również Perugii przegrywając na wyjeździe dopiero w tie-breaku. Radzą sobie tak jak i polska reprezentacja, idąc wciąż w górę i być może zajdą nawet na „europejski tron”. Taka ekipa jak Bełchatów gwarantuje dobry mecz – powiedział Igor Kolaković.

Gościmy u siebie naprawdę silny zespół – dodał libero Budućnostii, Ivan Rasović. – Grają w nim polscy reprezentanci. W Polsce pokazaliśmy, że możemy z nimi powalczyć, zagraliśmy tam wtedy dobry mecz i mam nadzieję, że teraz będzie jeszcze lepiej, a także, że nasza publiczność nam pomoże. Pokonaliśmy drużynę Partizana ostatnio w naszej lidze co nam dodało skrzydeł, teraz potrzebujemy jednego dobrego spotkania, żeby się podbudować przed czekającym nas finałem Pucharu Serbii i Czarnogóry, na który czekamy teraz najbardziej.

źródło: inf. własna, okbuducnost.cg.yu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved