Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Rebecchi Rivergaro z Olą Przybysz wygrało

Rebecchi Rivergaro z Olą Przybysz wygrało

Ola Przybysz i jej koleżanki z zespołu szybko otrząsnęły się po pierwszej porażce w sezonie. W spotkaniu 12. kolejki podopieczne Leonardo Barbieriego wygrały przed własną publicznością z Virtus Rzym 3:1.

Po serii 10 zwycięstw z rzędu Rebecchi Rivergaro doznał w niedzielę pierwszej porażki. Passę drużyny Oli Przybysz przerwał Marche Metalli Castelfidardo wygrywając 3:0.

Mecz z Virtus Rzym miał być okazją do rehabilitacji po niedzielnej przegranej. Choć porażka ta nie pozostała bez wpływu. Bowiem w pierwszych dwóch setach siatkarki z Rivergaro bardzo się męczyły. Pierwszą partię drużyna Polki wygrała (26:24). Druga partia, również na przewagi, ale tym razem na korzyść przyjezdnych. Dopiero od trzeciego seta zarysowała się przewaga liderek Serie A2.

Duży udział w zwycięstwie Rebecchi miała Ola Przybysz, która rozegrała bardzo dobry mecz. Przybysz zdobyła 20 punktów i to przede wszystkim dzięki jej grze gospodynie po swojej stronie zapisały komplet punktów.

Do składu Rebecchi po przerwie wróciła Bułgarka Jelena Kolewa.