Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ola Przybysz: To nie był nasz dzień

Ola Przybysz: To nie był nasz dzień

Każda seria kiedyś się kończy i tak też się stało w przypadku Aleksandry Przybysz i jej zespołu, Rebecchi Rivergaro. Po 10 zwycięstwach z rzędu, przyszła porażka 0:3 z drużyną Marche Metalli Castelfidardo.

Niestety nie dałyśmy rady pokonać rywalek. Zdecydowanie to nie był nasz dzień, a przeciwniczki potrafiły to wykorzystać – skomentowała spotkanie Ola Przybysz.

Siatkarki Marche Metalli Castelfidardo grały bardzo dobrze w przyjęciu i co za tym idzie, w ataku. Nie mogłyśmy znaleźć sposobu na zatrzymanie Chiary Negrini – najlepszej zawodniczki w tym meczu. Również ich zagrywka przysporzyła nam wiele problemów. W drugim secie kontuzji doznała podstawowa zawodniczka drużyny z Castelfidardo Slavka Homzova. Obraz gry jednak się nie zmienił i w dalszym ciągu to rywalki dyktowały warunki. Gospodynie w tym dniu nie były w naszym zasięgu – wyznała reprezentantka Polski.Ola Przybysz, chwaląc rywalki, równocześnie zdaje sobie sprawę, że słaba postawa jej zespołu odegrała główną rolę w tej porażce.

Zagrałyśmy bardzo słaby mecz. Teraz musimy wyciągnąć wnioski i jak najszybciej zapomnieć o tej porażce, bo już w środę kolejne spotkanie. Tym razem na własnym parkiecie z zespołem Virtus Rzym – dodała Ola Przybysz.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved