Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nysanie zmęczeni i przegrani

Nysanie zmęczeni i przegrani

Szok. AZS Nysa przegrał u siebie. Dla akademików był to czwarty mecz w ciągu ośmiu dni, najwyraźniej nie wytrzymali kondycyjnie.

W poprzednią sobotę nysanie grali w Ozorkowie, potem w środę w pucharze z Jastrzębskim Węglem, a czwartek z Jokerem Piła. Ten maraton zakończyło spotkanie z AZS Mława. – Jak długo zajmuję się trenowaniem, jeszcze się nie zdarzyło, żeby zespół tak zmienił swoje oblicze. W czwartek gramy dobrze z Piłą, by w sobotę zupełnie nie popisać się z Mławą. Może faktycznie chłopcy nie wytrzymali kondycyjnie, choć to dziwne, bo dawałem odpocząć kilku chłopakom w pucharze – twierdził trener Andrzej Kaczmarek.

Nysanie po raz pierwszy w tym sezonie przegrali przed własną publicznością. – Niestety, cały zespół zagrał równie słabo – dodawał trener.W pierwszym secie jego podopieczni jeszcze wygrali, a to głównie za sprawą dobrze spisującego się Daniela Wilka. – Rywale jeszcze do tego czasu się nas bali, ale potem wyczuli, że jesteśmy po prostu słabi. Próbowałem na czasach wszystkiego – raz opieprzyć, raz poprosić, powiedzieć, żeby zagrali dla kibiców. Nic to jednak nie dawało – tłumaczył szkoleniowiec.

AZS PWSZ Nysa – AZS Mława 1:3 (25:19;21:25;20:25;23:25)

Składy zespołów:

AZS: Szewczyk, Wilk, Vlk, Kupisz, Kuczko, Szramek Kwasowski (l) – Kurek, Matejczyk

Zobacz również:

Wyniki 13. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved