Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowa rola Ireneusza Kłosa

Nowa rola Ireneusza Kłosa

Kolejnym telewizyjnym ekspertem ze środowiska siatkarskiego został drugi trener kobiecej reprezentacji Ireneusz Kłos. W niedzielę był komentantorem spotkania Nafta Gaz Piła - BKS Stal Bielsko-Biała (3:2).

Zgodnie z przewidywaniami mecz ten okazał się wart uwagi i był prawdziwą gratką dla kibiców – powiedział Ireneusz Kłos. – Wydarzeniom na boisku towarzyszyły ogromne emocje. Były oczywiście przestoje, tak jak to się dzieje w siatkówce, ale też nie brakowało gry na wysokim poziomie.

Na Ireneuszu Kłosie ogromne wrażenie zrobiły młode zawodniczki – Agnieszka Bednarek i Anita Chojnacka. Jak powiedział drugi trener kadry powiało mocno świeżością. Chojnacka była prawdziwą bohaterką tie breaka, a co za tym idzie całego spotkania. Skończyła pięć kolejnych piłek, potem jeszcze jedną. Jak na 15 punktów w piątym secie jest iście imponujący wynik – powiedział trener Kłos. – To ona przechyliła szalę zwycięstwa.Siatkarki Stali walczyły o punkty z ogromną ambicją. Im zwycięstwo było bardzo potrzebne – powiedział Ireneusz Kłos. – Po przegranej z Grześkami straciły animusz. Teraz potrzebują takiego impulsu do dalszych działań.

Pewniej się czuję przy piłce niż przy mikrofonie – powiedział swego czasu Grzegorz Wagner. – Grzesiek ma rację – stwierdził trener Kłos. – Kibice mi wybaczą błędy językowe. Na pewno nie chcę zabierać nikomu pracy i chleba. Jak mnie poproszą, to chętnie zawsze pomogę.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved