Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Passa pszczynianek przerwana

Passa pszczynianek przerwana

Pierwszej porażki w tegorocznych rozgrywkach II ligi doznały siatkarki PLKSu Pszczyna. Passę liderek (osiem zwycięstw z rzędu) przerwały siatkarki Olimpii Jawor pokonując pszczynianki 10 grudnia we własnej hali 3:0. Był to ostatni w tym roku ligowy występ w hali przy Placu Bankowym „Olimpijek”.

Bardzo zacięty przebieg miały charakter dwie pierwsze partie tego spotkania. Jednak to podopieczne Lesława Chrzanowskiego dopiero w końcówkach przechylały szalę zwycięstwa na własną korzyść. W początkowej fazie trzeciej odsłony również oglądaliśmy zacięty bój, jednak od połowy jak się później okazało ostatniego seta przyjezdne wyraźnie opadły z sił oraz nie podjęły duch sportowej rywalizacji, jak gdyby godząc się z przegraną.

Sobotnie spotkanie stało na dobrym poziomie sportowym. Nie brakowało w nim zarówno z jednej jak i z drugiej strony atomowych ataków, efektownych bloków i parad w obronie. Jedynie seria błędów zawodniczek Pawła Wrzeszcza w drugiej partii w postaci dotknięć siatki przy próbie bloku oraz nienajlepsza dyspozycja w końcowej fazie spotkania okrasiły widowisko.Olimpia Jawor – PLKS Pszczyna 3:0 ( 27:25, 25:23, 25:18)

Składy zespołów:

PLKS: Zubel, Mijakowska, Tomaszewska, Wilczek, Jurczyk, Drwięga, Brzezowska (libero) oraz Pilch, Kubieniec, Michulec.

Olimpia: Malwina Basa, Paulina Olszewska, Katarzyna Totczyk, Aleksandra Deptuch, Ewa Zembrzuska, Anita Gajda, Anna Wróbel (libero) oraz Iwona Mycek, Patrycja Kurek i Marcelina Wyszomirska.

Zobacz również:

Wyniki 9. kolejki oraz tabela gr. 2 II ligi kobiet

źródło: Nowa Gazeta Jaworska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved