Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz: Najważniejsze są punkty

Michał Bąkiewicz: Najważniejsze są punkty

fot. archiwum

- Przede wszystkim cieszymy się z tego, że zainkasowaliśmy kolejne 3 punkty i jeszcze bardziej umocniliśmy swoją drugą pozycję w tabeli - powiedział Michał Bąkiewicz po wygranym meczu w Sosnowcu.

Poproszę o komentarz po tym spotkaniu…

 

Michał Bąkiewicz : Przede wszystkim cieszymy się z tego, że zainkasowaliśmy kolejne 3 punkty i jeszcze bardziej umocniliśmy swoją drugą pozycję w tabeli. Trzeci set przysporzył troszkę emocji, ale tak jak wspomniałem – najważniejsze są punkty. 

Wygrana przyszła łatwo, czy też Sosnowiec próbował wam jakoś stworzyć trudniejsze warunki do wygranej?

 

Michał Bąkiewicz : Na pewno tak! W każdym secie do pewnego momentu prowadzili wyrównaną walkę, aczkolwiek pod koniec miałem wrażenie, że „uchodzi z nich powietrze”.

 

Tydzień przerwy i finał Pucharu Polski. Jakieś specjalne zamierzenia?

 

Michał Bąkiewicz : Z tym tygodniem przerwy to tak nie do końca, ponieważ w poniedziałek wylatujemy na Słowenię. Nie zmienia to faktu, że w finale chcemy powalczyć o najwyższe stanowiska. Są cztery zespoły, które uważane są za faworytów Polskiej ligi, więc trzeba się maksymalnie sprężyć.

 

Będzie z kimś naprawdę ciężko wygrać?

 

Michał Bąkiewicz : Wiemy, że w półfinale spotkamy się z Częstochową, więc będzie trzeba maksymalnie przygotować się pod tym kątem.

 

Następnie kolejny tydzień „przerwy” i święta. W rodzinnym gronie?

 

Michał Bąkiewicz : Święta z całą pewnością w rodzinnym gronie, chociaż po Finałach Pucharu Polski mamy jeszcze jeden mecz w Pucharze Top Team – więc łatwo z pewnością nie będzie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved