Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Trzy „Złotka” w Pile

Trzy „Złotka” w Pile

Mecz Nafty Gazu Piła z BKS-em Stalą Bielsko- Biała zapowiada się jako najciekawsze wydarzenie szóstej kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet.

Spotkanie to zasługuje na uwagę choćby z jednego powodu, zagrają w nim trzy mistrzynie Europy z Zagrzebia – Izabela Bełcik i Mariola Zenik w drużynie Nafty Gazu oraz Agata Mróz w Stali – powiedział kierownik wyszkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej Andrzej Warych. – Poza tym wystąpi kilka innych dobrych zawodniczek. Kibice powinni zobaczyć dobry mecz.

Według trenera reprezentacji bielszczanki nie grają ostatnio tak, jak wskazywałyby teoretyczne możliwości tego zespołu. – W poprzedniej kolejce widziałem Stal w Bydgoszczy, gdzie po bardzo słabym występie przegrały 0:3 z Centrostalem. Popełniły sporo prostych błędów – dodał trener Niemczyk.Dużą dawkę siatkówki otrzymają w niedzielę kibice Gwardii Wrocław. Najpierw na parkiet hali „Orbita” wyjdą zawodniczki tego klubu i zagrają z Centrostalem Focusem Parkiem Bydgoszcz (15.30). O 18.00 rozpocznie się spotkanie gwardzistów z mistrzem Polski BOT Skrą Bełchatów. W przerwie między obu meczami odbędą się „Siatkarskie Mikołajki” z różnymi atrakcjami dla najmłodszych.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved