Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Tydzień wielkich wydarzeń w MOS WOLA

Tydzień wielkich wydarzeń w MOS WOLA

W ciągu najbliższych dni w MOS Wola Warszawa odbędą się obchody 40-lecia Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego oraz 25-lecia Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy MOS. Z tej okazji odbędzie się rocznicowa uroczystość, a także turnieje sportowe.

Rocznicowy nastrój w klubie trwa już od kilku dni. Pierwszym punktem obchodów 40-lecia MOS Wola był Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki dla roczników 1993, 1994 i 1995. W miniony weekend przez kilka godzin walczyli ambitnie najmłodsi siatkarze warszawskiego klubu. Na najlepszych czekały statuetki z wizerunkiem siatkarza oraz czekoladowe Mikołaje. Zawody najmłodszych adeptów siatkówki sędziowały ich nieco starsze koleżanki z klubu.

Plan obchodów 40-lecia MOS Wola i 25-lecia Międzyszkolnego Klubu Sportowego na najbliższe dni jest bardzo bogaty i ciekawy.Jutro, 9 grudnia, w wynajętej przez MOS, wielkiej hali sportowej OSiR „REDUTA”, przy ul. Redutowej 37, odbędzie się UROCZYSTOŚĆ 40-lecia MOS WOLA z udziałem władz Warszawy, władz Dzielnicy Wola, władz oświatowych i sportowych oraz wielu zaproszonych gości.

To dzień wyjątkowy dla klubu i wszystkich jego członków. W tym dniu młodzież nie pojawi się na treningach. Bez wątpienia jednak, wszystkie grupy zawodniczek i zawodników MOS Wola zawitają na rocznicową uroczystość w „Reducie”. Nie powinno tam zabraknąć także rodziców klubowej młodzieży, absolwentów MOS Wola oraz licznych rzesz sympatyków tego zasłużonego klubu.

W ramach obchodów rocznicowych odbędą się interesujące zawody sportowe.

W dniach 9-11 grudnia odbędzie się tradycyjny, XIX. Międzynarodowy Turniej Kadetów „WOLA-CUP 2005”, w bardzo silnej obsadzie. Wystartują:

AUSTRIA – reprezentacja narodowa roczniki 1989/90,

MEKLENBURGIA – reprezentacja Landu (oparta na Szkole Mistrzostwa Sportowego w Schwerinie),

oraz najsilniejsze polskie drużyny kadetów:

SMS PZPS Spała – rocznik 1989,

Delic-Pol Norwid Częstochowa,

i dwa zespoły kadetów: MOS Wola I i MOS Wola II.

Równolegle z turniejem kadetów WOLA-CUP 2005, odbędzie się 10 grudnia, w sobotę, TURNIEJ o PUCHAR MARSZAŁKA MAZOWSZA, także w bardzo silnej obsadzie. Zagrają w nim dwa czołowe, II-ligowe zespoły seniorów, WTS Warka i NET Ostrołęka, drugi zespół seniorów AZS II Politechnika Warszawska oraz juniorzy MOS Wola Warszawa.

źródło: inf. własna, moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved