Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Ireneusz Mazur: Będziemy walczyć

Ireneusz Mazur: Będziemy walczyć

Już tylko godziny dzielą Skrę Bełchatów od spotkania z drużyną Sebastiana Świderskiego, RPA Perugia. Mistrzowie Polski są niepokonani w PLS oraz LM. Kibice wierzą, że pasma tych zwycięstw nie przerwie Perugia. Tym bardziej, że Skra nie zamierza tanio skóry sprzedać.

Jesteśmy zadowoleni, że w naszej grupie są zespoły takie jak Perugia czy Lokomotiv, z silniejszych na pewno lig niż nasza polska. Jednak to tylko z korzyścią dla nas. Bardzo chcieliśmy zagrać w Lidze Mistrzów, udało nam się to. Zostaliśmy Mistrzem Polski, właśnie po to, aby grać z najlepszymi, takie sukcesy w postaci zwycięstw z teoretycznie silniejszymi zespołami cieszą nas najbardziej – mówi trener Ireneusz Mazur.

Po meczu z Lokomotivem w naszą drużynę wstąpiły nowe siły, tamto zwycięstwo nas można powiedzieć uskrzydliło. Szanujemy każdego przeciwnika, a tacy rywale jak Perugia mobilizują nas do maksymalnej koncentracji i największego wysiłku.Mieliśmy już pierwszy trening na hali w której zagramy. Wiem na pewno, że będziemy walczyć i będziemy chcieli zaprezentować przede wszystkim dobrą siatkówkę. Myślę, że stworzymy tutaj wspaniałe widowisko dla kibiców, zarówno tych zgromadzonych tutaj jak i kibicujących nam przed telewizorami.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved