Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Mnie do zwycięstw wystarczy piętnastu najlepszych

Mnie do zwycięstw wystarczy piętnastu najlepszych

To, że w Brazylii zakończył się sezon reprezentacyjny nie oznacza, że najbardziej charyzmatyczny trener świata robi sobie wolne. Bernardo Rezende już planuje czym zajmie się dopóki jego zawodnicy grać będą w klubach (w większości europejskich).

Ten rok był dosyć specyficzny, zaczął się nowy cykl po Olimpiadzie w Atenach, wszyscy odmładzali swoje drużyny, wiele z nich była można powiedzieć nieprzewidywalna – mówi RezendeNasz zespół z racji swojej pozycji był pod ogromną presją. Ten rok miał odpowiedzieć na pytanie czy w tym nowym cyklu nadal potrafimy być silni.

Rezende podkreślił, że nie było potrzeby, aby jego zespól przechodził jakieś znaczące przeobrażenia.Z dwunastki która grała w Pucharze Wielkich Mistrzów dziesięciu zawodników gra w europejskich klubach więc do zakończenia sezonu nie będę z nimi pracował, trenował, pomagał. Zamierzam jednak zając się szukaniem nowych, młodych zawodników, którzy być może kiedyś staną się częścią naszej reprezentacji. Będę pracował z nowymi grupami. Uważam, że to nie zaleta mieć pięćdziesięciu dobrych graczy, mnie do zwycięstw wystarczy piętnastu najlepszych.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved