Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Wkręt-met będzie nadrabiał zaległości

AZS Wkręt-met będzie nadrabiał zaległości

Phillip Eatherton i David McKienzie wrócili w poniedziałek z turnieju o Puchar Wielkich Mistrzów w Japonii, gdzie zespół USA zajął wysokie drugie miejsce. We wtorek mają już w planie trening klubowy.

Uważam, że Eatherton spisywał się w Japonii bardzo dobrze, grał w podstawowej szóstce, zdobywał po 9-10 punktów, co jak na środkowego jest bardzo dużo – powiedział dyrektor częstochowskiego klubu Andrzej Szewiński. – Brook Billings w ogóle nie latał do Japonii. Ze względu na umiejętności na pewno nie ustępuje swoim kolegom z reprezentacji na pozycji atakującego, ale zagrał w letniej lidze i nie został powołany. W USA nie wolno łamać ustalonych reguł.

Teraz Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa zacznie nadrabiać zaległości. 30 listopada spotka się z Jastrzębskim Węglem. – Zagrają dwa bardzo ciekawe zespoły i na pewno stworzą dobre widowisko – powiedział Andrzej Szewiński. – Jestem przekonany, że nasi kibice obiektywnie ocenią grę obu zespołów. Uważam, że mamy dobrze wyrobioną, znającą się na rzeczy widownię. A gwizdy? One są wszędzie.Potem Wkręt-Met czekają dzień po dniu (3-4 grudnia) dwa spotkania z Wózkami BT AZS-em Politechniką Warszawską – w Polskiej Lidze Siatkówki i Pucharze Polski. – Będzie bardzo interesujący siatkarski maraton, a stołeczny zespół pokazał w niedzielę, że jest naprawdę groźny – zakończył Andrzej Szewiński.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved