Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > AZS Opole – UKS SMS Łódź 3:2

AZS Opole – UKS SMS Łódź 3:2

Od początku meczu sety wygrywała drużyna lepiej odbierająca zagrywkę. To był prosty sposób na sukces, którego opolanie nie potrafili zrealizować. Grali bardzo nierówno i dlatego znów musieli się męczyć w tie-breaku.

Plan był jednak taki, że mieliśmy wygrać za trzy, a nie dwa punkty – mówił trener AZS-u Zbigniew Rektor. – Mam nadzieję, że ta wygrana będzie początkiem dobrej passy. Dla mnie ten mecz był szczególnie trudny, bo przeciwnicy często grali przez środek i w ten sposób ustawili sobie mecz – tłumaczył środkowy AZS-u Marcin Sebastyan.

Nie mniej emocji niż samo spotkanie dostarczyła obecność na trybunach drugiego trenera reprezentacji polski siatkarek Ireneusza Kłosa. Przyjechał obejrzeć w akcji swojego syna Piotra, który gra w Opolu. – Dawno nie oglądałem na żywo meczu mężczyzn i do tego tak emocjonującego. Jest tu kilku zawodników z dużym potencjałem, ale są oni jeszcze młodzi i muszą sporo pracować, by coś osiągnąć. Na meczu w Opolu byłem po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni. Teraz jednak pewnie częściej będę jeździł na pierwszą ligę kobiet, by obserwować kandydatki do reprezentacji – mówił Kłos po spotkaniu.AZS Opole – UKS SMS Łódź 3:2 (18:25; 26:24; 25:27; 25:20; 15:12)

Składy zespołów:

AZS: Marciniak, Skotak, Kłos, Migdał, Jamrozowicz, Milićević Majka (l) – Wendykier, Sebastyan

Zobacz również:

Wyniki 7. kolejki oraz tabela gr. 2 II ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved