Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Stal Bielsko-Biała podejmuje Grześki Kalisz

Stal Bielsko-Biała podejmuje Grześki Kalisz

fot. archiwum

- Mogę zapewnić, że będzie to widowisko - tak przed meczem BKS-u Stali Bielsko-Biała z Grześkami Kalisz mówi trener obrończyń tytułu Wojciech Lalek. - Nie wiem kto wygra, ale dodam, że w tym roku mierzymy wysoko i nie stać nas na porażki.

W ostatnim turnieju Grundig Cup Grześki wygrały ze Stalą 3:0, ale jak dodaje trener Lalek o niczym to jeszcze nie świadczy. Obrończynie mistrzowskiego tytułu okazały się lepsze od "Stalówek" także w przedsezonowym turnieju o Puchar Prezydenta Bielska-Białej, jednak wtedy losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w piątej partii.

 

Mecze między nami zawsze były zacięte – powiedział trener Grześków. – W Grundig Cupie nasze najbliższe rywalki grały bez Agaty Mróz , a wiadomo jak ważną rolę odgrywa ta zawodniczka w ekipie bielszczanek. 

Do coraz lepszej formy dochodzi Maria Liktoras . Trener Lalek z uznaniem mówi o dyspozycji Filipowej , Barańskiej i Woźniakowskiej .

 

Siatkarki mistrzyń Polski już w piątek jadą do Bielska-Białej. – Dzięki uprzejmości naszych najbliższych rywali będziemy mieli dwa treningi przed niedzielnym meczem – mówi kaliski szkoleniowiec. – Chcemy wyjść na parkiet tak przygotowani, żeby zagrać jak na obrończynie tytułu przystało.

 

Grześki już raz schodziły w tym sezonie z parkietu LSK jako pokonane (przez Centrostal), a BKS pozwolił sobie dotąd na stratę jednego punktu (w spotkaniu z Muszynianką). Spotkanie pomiędzy obiema drużynami będzie można zobaczyć na żywo na antenie TVP3.

źródło: inf. własna, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved