Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Trudne mecze łódzkich drużyn

Trudne mecze łódzkich drużyn

Łódzkie siatkarki mają prezd sobą trudne wyjazdowe spotkania. Trener Budowlanych Startu - Jacek Pasiński ciągle nie wie w jakim składzie zagra w Dąbrowie Górniczej. ŁKS ciągle bez wygranej. Drużyna trenera Pawła Mikołajczyka wystąpi w Sosnowcu przeciw SMS PZPS I

W Starcie chorują Sweta Riabko, Joanna Bednarek, Anna Związek, a Beata Gajda ma skręconą kostkę. Na dodatek wiceliderkom tabeli przyjdzie walczyć z czwartym zespołem w olbrzymiej hali o utrudniającym grę oświetleniu. O sukces nie będzie łatwo. Siatkarki Budowlanych Start chcą wygrać w Dąbrowie Górniczej. Wynik może decydować o drugim miejscu w I lidze (seria B). Drużyna z Dąbrowy zajmuje czwartą lokatę.
Mający ogromne kłopoty organizacyjne ŁKS powinien rozegrać mecz w Sosnowcu z SMS – drużyną środka tabeli. Czy łodzianki pojadą na mecz? – Nie mam pojęcia – mówił w piątkowe przedpołudnie szkoleniowiec, Paweł Mikołajczyk.

Marek Urbaniak, prezes sekcji w ŁKS ma wyłączoną komórkę. Nie sposób skontaktować się z nim. Wątpliwości rozwiał Grzegorz Stelmasiak, kierownik drużyny. – Jedziemy, są środki finansowe – odpowiedział.

Tak, nasze siatkarki na pewno zagrają w Sosnowcu – zapewnił wiceprezes ŁKS Mirosław Wróblewski.

źródło: Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved