Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Powrót Michalczyka

Powrót Michalczyka

fot. archiwum

Być może już w tym tygodniu na parkiety powróci, po dwumiesięcznej kontuzji, przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Przemysław Michalczyk. Na jego dobrą grę i doświadczenie, w najbliższych meczach z AZS Olsztyn i Częstochowa, bardzo liczy Igor Prielożny.

Czuję się już dobrze – mówi Michalczyk – Wznowiłem treningi, trenuję normalnie, myślę, że jeszcze kwestia tygodnia i wrócę do gry . Jednak powrót do gry może być dla byłego kapitana Jastrzębia bardzo trudny – Chłopaki są już po kilku kolejkach ligi, Pucharze Polski, Pucharze CEV, z kolei ja dopiero rozpocząłem treningi, dlatego najbardziej obawiam się wejścia do gry po ośmiu tygodniach nie grania . Ważnym problemem będzie dla Michalczyka zgranie się na boisku z nowymi rozgrywającymi Petteri Laurilą i Jakubem Bednarukiem .

 

Na szybki powrót Śruby do gry liczy trener Jastrzębskiego Węgla – Igor Prielożny . – Przemek to bardzo ważny zawodnik w naszym zespole, jest najlepiej zagrywający i przyjmujący, nie wspominając już o jego ataku. Możemy być bardzo zadowoleni, że bez niego mamy wyniki jakie mamy . Prielożny na powrót do gry zostawia Michalczykowi wolną rękę – Przemek sam zdecyduje, kiedy wróci do gry, może to być jutro, pojutrze, ale może to być i za dwa tygodnie .



źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved