Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga podlaska: Kolejne zwycięstwo lidera

III liga podlaska: Kolejne zwycięstwo lidera

W minioną niedzielę siatkarze ZKS Ślepsk Augustów odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z drużyną Orion Bielsk Podlaski 3:0 i umocnili się na pozycji lidera. Dziś czeka augustowską ekipę kolejny wyjazd, tym razem do Wasilkowa na mecz z miejscowym PKS Remex.

Niedzielny mecz został rozegrany w hali Gimnazjum nr 2 w Bielsku Podlaskim przy małej frekwencji publiczności. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia zawodników z Augustowa, pierwszy set zakończył się zwycięstwem gości do 17. Druga partia meczu była już bardziej wyrównana, dobra gra zawodników Ślepska w końcówce seta doprowadziła do wygrania seta 25:23. Ostatnia odsłona była już bez wątpienia popisem zawodników ZKS-u, zespół z Bielska nie mógł w żaden sposób dorównać dobrze grającej drużynie Ślepska.

Orion Bielsk Podlaski – ZKS Ślepsk Augustów 0:3

(17:25; 23:25; 14:25)

źródło: zks.slepsk.com.pl