Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Petr Valastek uciekł z Jokera

Petr Valastek uciekł z Jokera

fot. archiwum

Słowacki zawodnik Petr Valastek uciekł z Jokera Piła – mówi prezes Jasiński. Kłopoty z Valastkiem zaczęły się 5 listopada kiedy Joker w Pile podejmował Resovię. Wtedy Valastek odmówił trenerowi Luksowi wyjścia na boisko.

Dzień później pilanie wyjechali na spotkanie do Częstochowy gdzie zabrakło Petra Valastka – nie pojawił się na zbiórce. Zawodnicy jak i trener bezskutecznie próbowali skontaktować się ze Słowakiem.

 

W poniedziałek Valastek wstawił się w moim gabinecie, oddał klucze, chciał aby uregulować mu zaległości po czym wyjechał. Stwierdził, że jest źle przygotowany do sezonu a zespół nie chce z nim współpracować – mówi prezes Jasiński . 

To kwestia mentalności. On był trochę dziwny, ciężko było się z nim dogadać – mówi Luks .

 


 

Tymczasem już dzisiaj, o godz. 18:00, pilski Joker (z pewnością bez Słowaka) przystąpi do niezwykle dla siebie ważnego meczu o ligowe punkty, z Polską Energią Sosnowiec. Obie drużyny zgromadziły do dzisiaj po 3 punkty. Sosnowiczanie są na 8. a Joker – na 9, miejscu w tabeli. Jeżeli pilska drużyna myśli o utrzymaniu ligowego bytu, to trudno wskazać innego niż Polska Energia przeciwnika, na którym można ewentualnie punkty zdobyć.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved