Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Andrzej Niemczyk: „Złotkom” zabrakło dziś motywacji

Andrzej Niemczyk: „Złotkom” zabrakło dziś motywacji

Dwukrotne mistrzynie Europy, reprezentantki Polski, sensacyjnie przegrały z Koreą Południową w swoim czwartym meczu podczas Wielkiego Pucharu Mistrzyń. Polskie siatkarki poniosły trzecią porażkę w turnieju. Na podium, o którym mówiło się jeszcze wczoraj, nie mają już szans.

Moim zawodniczkom zabrakło dziś motywacji – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Andrzej Niemczyk. – Wydawało się, że w czwartym secie złapaliśmy właściwy rytm, jednak w tie-breaku znów się pogubiliśmy. W naszym zespole przyjęcie było tak słabe, że w ataku nie mogliśmy nic zrobić. Jestem zawiedziony postawą Glinki i innych moich zawodniczek.

Nie zagrałyśmy dziś dobrego meczu, choć pod względem fizycznym wszystko było w porządku. Zabrakło nam gry zespołowej i zapału – dodała Agata Mróz.Polski zespół przewyższa nas pod wieloma względami – stwierdził trener Koreanek, Kim Kyung-Sil. – Przed meczem byłbym zadowolony, gdybyśmy „urwali” Polkom jednego seta, dlatego zwycięstwo cieszy mnie niezmiernie. Chciałbym podziękować moim zawodniczkom za ciężką pracę, jaką dziś wykonały.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved