Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wiesław Radomski: Liczyłem na więcej

Wiesław Radomski: Liczyłem na więcej

fot. archiwum

- Liczyłem, że po pięciu kolejkach spotkań PLS, Resovia będzie miała więcej punktów - mówi prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej, Wiesław Radomski. - Zainteresowanie siatkówką w Rzeszowie nie maleje.

W najbliższej kolejce Resovia rozegra mecz na wyjeździe z Gwardią Wrocław. Dwa dni później spotka się u siebie z BBTS-em Bielsko-Biała w Pucharze Polski. – Po porażce w Olsztynie 0:3 raczej już nie mamy szans na awans – powiedział Wiesław Radomski . – Bardzo obawiam się tego wyjazdu do Wrocławia. Pavla Chudika uważam za jednego z najlepszych rozgrywających w Polskiej Lidze Siatkówki. Potrafi zagrać inteligentnie, przyspieszyć grę i zgubi blok. Nasi młodzi środkowi będą mieć trudne zadanie.

 

Wiesław Radomski przyznał, że liczył na większy dorobek Resovii w tej fazie rozgrywek ligowych. – Spodziewałem się, że wygramy w Pile i Warszawie oraz zdobędziemy komplet punktów z Mostostalem – powiedział prezes Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej. – Po meczu z Gwardią rzeszowian czekają spotkania z zespołami z czołówki ligowej. Już teraz jest ogromne zainteresowanie meczem ze Skrą. Ludzie dzwonią i pytają kiedy będzie można kupić bilety. 

Prezes Radomski nie spodziewa się, żeby w meczach PZU AZS – Mostostal oraz BOT Skra – Wózki BT padły jakieś zaskakujące wyniki. Możliwości gospodarzy są znacznie wyższe niż gości.

 

W meczu Jokera z Polską Energią powinni wygrać siatkarze z Piły – uważa Wiesław Radomski. – Są zespołem bardziej poukładanym. Sosnowiecka młodzież jest nieobliczalna, ale robi dużo błędów.

 

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved