Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Prygiel o pucharowym przeciwniku Jastrzębskiego Węgla

Prygiel o pucharowym przeciwniku Jastrzębskiego Węgla

- Iskra Odincowo jest na pewno mocnym rywalem, ale przy dobrej grze Jastrzębski Węgiel powinien awansować do ćwierćfinału Pucharu CEV - mówi Robert Prygiel, który trzeci sezon gra w rosyjskiej superlidze.

Iskra ma dobry, wyrównany skład – mówi Robert Prygiel. – Na przyjęciu nie ma problemu, gdyż podstawową parę tworzą Abramow i Goertzen. Mają oni solidnego libero Komarowa.

21 listopada do Surgutu zawita słynny Lokomotiw Biełgorod. – Kibice u nas już żyją tym wydarzeniem – mówi Robert Prygiel. – Przegraliśmy trzy ostatnie mecze. Trzeba więc poprawić jakoś wizerunek zespołu. Na pewno podejmiemy walkę. Ostatnio odwiedza nas regularnie sam prezes klubu, motywując do maksymalnie dobrej gry.Robert Prygiel otrzymał już oficjalne powołanie na mecz gwiazd rosyjskiej superligi. Zagra w drużynie obcokrajowców, a termin tego spotkania wyznaczono na Wigilę Bożego Narodzenia.

18 grudnia mieliśmy grać w Moskwie ostatni mecz przed krótką przerwą – mówi Robert Prygiel. – Z powołania jestem bardzo dumny, to ogromny zaszczyt. Zrobił się mały problem ze świętowaniem, ale jakoś sobie poradzę. Może nawet 24 grudnia zdąrzę na samolot do Warszawy i jeszcze Wigilę spędzę z rodziną.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved