Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Nagrody dla Polskiej Siatkówki

Nagrody dla Polskiej Siatkówki

Zbliża się koniec roku, czas podsumowań i plebiscytów. Z satysfakcją i dumą informujemy, że Polska Siatkówka otrzyma już w najbliższych dniach kilka wyróżnień.

W piątek, 18 listopada przed południem, podczas organizowanej przez Komisję Sportu Kobiet PKOl oraz Polskie Stowarzyszenie Sportu Kobiet konferencji „Kobieta i Sport”, nagrody za największe emocje sportowe otrzymają: Otylia Jędrzejczak, Monika Pyrek, Danuta Dmowska i reprezentacja Polski w siatkówce kobiet.

Na Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo Imprez Sportowych”, która odbędzie się 24 listopada we Wronkach, z udziałem m.in. przedstawicieli Rady Europy i UEFA, Polski Związek Piłki Siatkowej zostanie przez Ministra Sportu wyróżniony za wzorową organizację zawodów, zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom i kulturalne zachowanie publiczności na imprezach sportowych. W tym przypadku Związek jest oczywiście tylko symbolem, a splendor spływa na całą Polską Siatkówkę, i jej fantastycznych kibiców.Podczas dorocznych „Dni Marketingu Sportowego” (23–25.11 w Poznaniu) na uroczystej Gali odbędzie się wręczenie statuetek Demos 2005 za osiągnięcia w ośmiu kategoriach szeroko pojętych związków sportu z biznesem. Ludzie i projekty związane z Polską Siatkówką zajęli czołowe miejsca w internetowym plebiscycie, którego wyniki będą poważnie brane pod uwagę przez kapitułę nagrody. Największe szanse mają: Dorota Świeniewicz w kategorii Sportowy Wizerunek oraz Polkomtel S.A. i PZPS w kategorii Program Sponsorski.

Ponadto, w miniony poniedziałek ruszył tradycyjny Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2005. W gronie wstępnie nominowanej „20” są Agata Mróz i Dorota Świeniewicz. Wraz z pozostałymi „Złotkami” są też najpoważniejszymi kandydatkami do tytułu Drużyny Roku, a selekcjoner Andrzej Niemczyk stoczy z pewnością zacięty „bój” o miano Trenera Roku z Pawłem Janasem.

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved