Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Olimpia Jawor – MKS Zawiercie 3:0

Olimpia Jawor – MKS Zawiercie 3:0

W minioną sobotę w ramach 5. serii spotkań o mistrzostwo II ligi kobiet siatkarki Olimpii Jawor podejmowały w hali przy Placu Bankowym zespół MKS Zawiercie. Górą w tym pojedynku były jaworzanki, które pokonały przeciwniczki 3:0 (25:14, 25:13, 25:22).

Dwie pierwsze partie sobotniego pojedynku przebiegały pod wyraźne dyktando jaworzanek. Podopieczne Lesława Chrzanowskiego głównie dzięki agresywnej zagrywce w początkowych fragmentach setów uzyskiwały przewagę punktową, której nie oddawały już do końca setów. Bardzo dobrze w tym elemencie siatkarskiego rzemiosła spisywała się rozgrywająca jaworskiego zespołu – Malwina Basa.

Natomiast w trzeciej i jak się później okazało ostaniej odsłonie tego meczu w szeregi „olimpijek” wkradło się rozluźnienie, co skrzętnie próbowały wykorzystać rywalki. Ich zamiary spełzły jednak na niczym, bowiem ponownie do głosu doszły gospodynie wyraźnie lepiej dysponowane tego dnia od drużyny z Zawiercia.W kolejnej serii spotkań 19 listopada zawodniczki Olimpii Jawor wyjadą do Wodzisławia Śląskiego na konfrontację z miejscowym MKS-em.

Olimpia Jawor – MKS Zawiercie 3:0 (25:14, 25:13, 25:22)

Olimpia: Malwina Basa, Paulina Olszewska, Katarzyna Totczyk, Aleksandra Deptuch, Ewa Zembrzuska, Anita Gajda, Anna Wróbel (libero) oraz Iwona Mycek, Justyna Repech i Marcelina Wyszomirska.

Zobacz również

Wyniki 5. kolejki i tabela II Ligi Kobiet, grupa 2

źródło: Nowa Gazeta Jaworska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved