Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Pokrzyżujemy plany Skry Bełchatów!

Pokrzyżujemy plany Skry Bełchatów!

Takie zapewnienie usłyszeli serbscy dziennikarze od trenera Budućnosti Podgoricka, zespołu, mistrza Serbii i Czarnogóry, który będzie rywalem bełchatowian w jutrzejszym meczu w czwartej kolejce Ligi Mistrzów.

Bełchatów ma wielkie nadzieje względem meczu z nami w Polsce, ale my postaramy się jutro ich plany pokrzyżować, grając najlepiej jak tylko potrafimy – powiedział trener Igor Kolaković. – Damy z siebie wszystko przeciw Polakom. Nie możemy powiedzieć, że wygramy 3:0 bo można byłoby to uznać za herezje, ale postaramy się, aby nie był to łatwy mecz dla rywala. Może będzie 3:0 dla Bełchatowa, to oni są faworytami, ale chcemy zagrać jeszcze lepiej niż przeciw Perugii..

Bełchatów pokonał Lokomotiv, który wygrał z Perugią, która poknała nas. To dobry przykład o przewadze Polaków nad nami, ekspansji siatkówki w tym kraju, w którym bardzo kochają ten sport. Bełchatów pokazuje duże możliwości w swoim debiucie w Lidze Mistrzów – dodał Kolaković.Zagramy najmocniejszym składem – zapewnia trener Skry, Ireneusz MazurJeśli zajdzie taka potrzeba, na przykład przewaga zespołu w meczu będzie znacząca, wtedy zmiany są dopuszczalne i oczywiste. Jeżeli jednak będziemy przegrywać i jak to się mówi gonić rywala, albo walczyć ze wszystkich sił na styku to na pewno nie.

Czarnogórcy dojechali do Bełchatowa we wtorek o godzinie 17:30. Odbyli wieczorem trening na hali, w której zagrają ze Skrą już w środę o 18. Kolejny trening zaplanowano na środę na godzinę 10-tą.

Marko Zlatić: Bełchatów z tego co wiemy rządzi w Polsce. Zdobyli ostatnio i Puchar i mistrzostwo. Grają tam reprezentanci Wlazły, Winiarski, bracia Stelmach to uznana marka, ostatnio w meczu z Levskim swietnie zagrał Szczerbaniuk. Wyjdziemy w Bełchatowie najmocniejszym składem i spróbujemy powalczyć.

Można powiedzieć, że jesteśmy autsiderem w meczu z Polakami – mówi przyjmujący Budućnosti, Ivica JevtićHala bedzie pełna, oni wygrali z Lokomotivem, wygrali z Levskim, nie mają jako jedyni w naszej grupie porażki na koncie. Polacy kochają siatkówke i doping na pewno będzie bardzo duży. To bardzo dobra drużyna.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved