Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Budućnost Podgoricka w drodze do Bełchatowa

Budućnost Podgoricka w drodze do Bełchatowa

Podopieczni Igora Kolakovića, zawodnicy Budućnost Podgoricka w środę spotkają się w bełchatowskiej hali z mistrzem Polski. Czarnogóry dzisiaj wyjechali do Polski, dotrą samolotem na warszawskie lotnisko Okęcie skąd autokar zabierze ich wprost do Bełchatowa.

Wygraliśmy bardzo trudny mecz w naszej lidze. Teraz znów czeka na nas Liga Mistrzów. Przegraliśmy ostatnio u siebie z Perugią, ale wygrana teraz bardzo nas podbudowała przed meczem w Bełchatowie, w Polsce. Jestem pewny, że przeciwko Polakom nie możemy grać gorzej niż przeciwko Perugii. Oczywiście będziemy chcieli grać jeszcze lepiej i będziemy się starać, ale nic nie możemy przewidzieć jak ułoży się sytuacja w Polsce – mówi Vladimir Rakić, który był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Radnickim, który Budućnost wygrała 3:2.

Jak podaje serbska prasa a także strona internetowa drużyny Budućnost, Polacy są uważani za absolutnego faworyta w tym spotkaniu, nie przegrali jeszcze spotkania w Champions League, a zwycięstwo nad Lokomotivem Biełgorod odbiło się szerokim echem w Europie.Bełchatów jest drużyną lepszą od Levskiego aczkolwiek porównywalną. Z Levskim przegraliśmy na samym początku. Nie chcemy tego powtórzyć, przeciwko Perugii graliśmy dobrze, ale to nie wystarczyło aby wygrać. Teraz chcemy naprawdę powalczyć – dodał libero Budućnostu Ivan Rasović.

źródło: inf. własna, okbuducnost.cg.yu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved