Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Wojciech Grzyb: Paweł Zagumny grał bardzo dobrze

Wojciech Grzyb: Paweł Zagumny grał bardzo dobrze

fot. archiwum

O wygranych z Autocommerc Bled i AZS Wkręt-met Częstochowa oraz o powrocie Pawła Zagumnego do gry opowiedział nam Wojciech Grzyb.

 

Ten tydzień był dla Was bardzo udany, najpierw zwycięski mecz 3:0 ze słoweńskim Autocommerc Bled, teraz szybkie 3:0 z AZS Częstochową, to zapowiada wysoką formę PZU AZS OLSZTYN.

 Mam nadzieję, że powrót Pawła Zagumnego wpłynął na dobrą grę naszej drużyny. Trzeba dodać, że Piotrek Lipiński również spisywał się dobrze na boisku. W drugim secie zaczęliśmy tracić kilka punktów – akurat trener uznał, że trzeba dać szanse Pawłowi i to okazało się trafną decyzją. Pomimo, że nie jest jeszcze w 100% sprawny, grał bardzo dobrze i z niecierpliwością czekamy na jego powrót do pełni zdrowia.

 

W takim razie jak ocenisz swoją grę podczas tych dwóch spotkań?

 

Zawsze można się poprawić, zagrywka mogła być lepsza, natomiast pozostałe elementy można było by skorygować, ale generalnie jestem zadowolony.

 

Teraz AZS OLSZTYN czeka kolejny mecz z cyklu Top Teams Cup ze szwajcarskim Seat Volleys Nafels. Czy znacie grę przeciwnika i jak przygotowujecie się na ten mecz?

 

Nie znamy tego przeciwnika, ale po ostatnich informacjach o przegranej ze słoweńskim Autocommerc Bled, sądzimy że będą na takim samym poziomie, a nawet słabszym, także nie spodziewamy się jakiś problemów podczas spotkania w środę.

 

Dziękuję za rozmowę

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved