Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zapowiedź 8. kolejki I ligi kobiet

Zapowiedź 8. kolejki I ligi kobiet

fot. archiwum

Pasjonująco zapowiada się najbliższa kolejka I ligi kobiet. W większości wypadków zagrają ze sobą zespoły, których cele na bieżący sezon są zbliżone, więc wyniki spotkań będą miały ogromne znaczenie.

 

UMKS Łańcut – MKS Polonia Świdnica

 UMKS to zgodnie z oczekiwaniami „drużyna swojego parkietu”, punkty w Łańcucie zgubiły zespoły dużo silniejsze od Polonii. Przyjezdne w poprzedniej kolejce zdobyły trzy punkty i na pewno podbudowało to morale zawodniczek, jednak o poprawę stanu konta w sobotę będzie bardzo ciężko.

Nasz typ 3:1 dla UMKS.

 


 

TPS Rumia – Pałac II Bydgoszcz

 

Rumianki nie mogą odnaleźć właściwego rytmu gry w tym sezonie. Dodatkowo z obozu TPS dochodzą słuchy o kontuzjach. Bydgoszczanki nie są bez szans, może nie na wygraną, ale na jeden punkt na pewno.

Nasz typ 3:2 dla TPS

 


 

Budowlani-Start Łódź – SMS I PZPS Sosnowiec

 

Start gra tak dobrze, że trener Pasiński musi w wywiadach prasowych studzić nastroje, bo kibice głośno zaczęli mówić o awansie do LSK. Formę łodzianek przetestują uczennice z Sosnowca, które sprawiły w tym sezonie kilka niespodzianek, jednak zdecydowanie lepiej czują się we własnej hali.

Nasz typ 3:1 dla Startu.

 


 

KSZO Ostrowiec – Energa–Gedania Gdańsk

 

Ugranie seta przez ostrowianki byłoby niespodzianką . KSZO to solidny zespół, jednak nie jest chyba w stanie podjąć walki z drużyną o tak silnym składzie jak Gedania.

Nasz typ: 3:0 dla Gedanii.

 


 

SPS Politechnika Częstochowa – Skra Bełchatów

 

Skra ma bardzo dużo do udowodnienia. Musi wreszcie zagrać cały mecz na jednym, dobrym poziomie. Dotychczas bełchatowianki nawet urywając seta Gedanii okresy wspaniałej gry przeplatały fatalnymi. Politechnika musi wygrywać by oderwać się od dna.

Nasz typ 3:2 dla Bełchatowa.

 


 

Legionovia Legionowo – MMKS Dąbrowa Górnicza

 

Młody zespół z Mazowsza jest szczególnie groźny we włąsnej hali , gdzie jedna z najlepszych widowni w I lidze pomaga zawodniczkom wznosić się na wyżyny umiejętności. Egzaminatorki będą miały w sobotę bardzo powazne , bo Dąbrowa gra równo i dobrze, nie pozwala sobie na potknięcia.

Nasz Typ : 3:1 dla MMKS.

 


 

Sokół Chorzów – Wisłą Kraków

Chorzowianki po fatalnym początku rozgrywek graja już „swoje”, czyli solidną siatkówkę, bez fajerwerków, ale skuteczną. Krakowianki to największe rozczarowanie tego sezonu. Kolejny raz bardzo dobry potencjalnie zespół pierwsze kilka kolejek przezancza na rozdawanie punktów. Rok tem przebudzenie przyszło w grudniu. Ciekawe jak będzie teraz.

Nasz typ 3:1 dla Sokoła.

 

Pauzuje ŁKS Łódź.

 

Zobacz również:

Tabela I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved