Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > SPS Politechnika Częstochowa podejmuje Skrę Bełchatów

SPS Politechnika Częstochowa podejmuje Skrę Bełchatów

fot. archiwum

Siatkarki SPS-u udowodniły już w tym sezonie, że potrafią zwyciężać z wyżej notowanymi rywalami. Czy w sobotę wywalczą kolejne I-ligowe punkty w meczu ze Skrą Bełchatów?

To kolejny bardzo trudny rywal – ocenia menedżer SPS-u Janusz Majkusiak . – Skra jako jedyny zespół w lidze "urwała" seta drużynie Gedanii Gdańsk. Mam jednak nadzieję, że nasze zawodniczki będą starały się zagrać walecznie i nawiążą z bełchatowiankami wyrównaną walkę.

 

W zespole z Bełchatowa grają dwie zawodniczki, które przed laty występowały w drużynie z Częstochowy: Barbara Pikoń i Małgorzata Skorupa . Trenerem drużyny jest także postać mocno związana z częstochowską siatkówką – Wiesław Czaja . 

Będziemy walczyć o trzy punkty – zapowiada kapitan studentek Politechniki Magdalena Fedorów . – W drużynie z Bełchatowa grają co prawda doświadczone zawodniczki, ale jeżeli zagramy z głową, to uważam, że jesteśmy w stanie ten mecz wygrać.

 

Przed tym spotkaniem wśród siatkarek SPS-u panuje wyjątkowa mobilizacja. W sobotę trener Rafał Bogus będzie miał do dyspozycji wszystkie siatkarki, a być może zadebiutuje wychowanka Marta Trebert . – To utalentowana zawodniczka – dodaje Majkusiak. – Gra coraz lepiej i ostatnio została powołana do kadry narodowej kadetek.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved