Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Konsultacje PZPS po Turniejach Nadziei Olimpijskich w Miliczu

Konsultacje PZPS po Turniejach Nadziei Olimpijskich w Miliczu

W październiku, w Miliczu, odbyły się doroczne Turnieje Nadziei Olimpijskich, w kategorii dziewcząt i chłopców. W obu turniejach grały reprezentacje wszystkich województw. Najbardziej uzdolnieni (32 dziewczyny i 32 chłopców) dostali po tych turniejach powołania na konsultacje centralne do Milicza, które odbędą się w dniach 9–13 listopada 2005 r.

Turnieje Nadziei Olimpijskich mają głównie na celu przegląd młodych siatkarzy, z których najlepsi trafią do kadry Polski. Stąd obecność na zawodach w Miliczu sporej grupy trenerów klubowych, przedstawicieli PZPS (m.in. wiceprezes PZPS Waldemar Wspaniały) oraz ekipy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale.

Dziewczęta powołane na konsultacje w Miliczu



województwo:
kujawsko-pomorskie
       1  Bethke Anna
       2  Cieśnik Izabela
       3  Wenerska Monika
       4  Gaca Magda

lubelskie
       5  Chmiel Sylwia
       6  Szewczuk Olga
       7  Kaliszuk Joanna

łódzkie
       8  Sibińska Justyna

małopolskie
       9  Trojan Aleksandra
       10 Trąbka Joanna
       11 Kmiecik Alicja

dolnośląskie
       12 Dudzic Monika
       13 Teodoruk Katarzyna
       14 Mielnikiewicz Lena

podkarpackie
       15 Kutyła Katarzyna
       16 Warchoł Alicja
       17 Rymel Gabriela

pomorskie
       18 Tokarska Maja
       19 Szynkowska Martyna
       20 Dydak Dorota
       21 Skibińska Marzena
       22 Szymańska Aleksandra

śląskie
       23 Sojka Agnieszka
       24 Trebert Marta
       25 Kędzior Natalia
       26 Renata Bekier

warmińsko-mazurskie
       27 Polak Patrycja

wielkopolskie
       28 Bulbak Angelika

zachodnio-pomorskie
       29 Kotarska Marta
       30 Otmianowska Alicja
       31 Leszek Alicja

opolskie
       32 Szpak Paulina

Chłopcy powołani na konsultacje w Miliczu

województwo:
polskie
       1  Kowalski Dariusz
       2  Bosiak Grzegorz
       3  Szabat Marek

pomorskie
       4  Pięta Łukasz

lubelskie
       5  Plecha Mateusz
       6  Pyda Karol
       7  Kozioł Maciej

świętokrzyskie
       8  Golonka Marcin

małopolskie
       9  Włodarczyk Wojciech
       10 Mika Mateusz

łódzkie
       11 Tietianiec Leonard
       12 Frankowski Filip
       13 Zatorski Paweł

dolnośląskie
       14 Dziurkowski Wojciech

kujawsko-pomorskie
       15 Kalitowski Tomasz

podkarpackie:
       16 Wojtowicz Mateusz

Lubuskie
       17 Szulikowski Mariusz
       18 Szczęśniewski Jakub

mazowieckie
       19 Krzysiek Bartosz
       20 Cichosz Artur
       21 Kananowicz Konrad
       22 Obuchowicz Tomasz

śląskie
       23 Dańczyk Patryk
       24 Fitrzyk Krzysztof
       25 Hain Piotr
       26 Kowalewski Kamil

warmińsko-mazurskie
       27 Kurmin Dariusz

wielkopolskie
       28 Kapka Maciej
       29 Dura Damian

zachodnio-pomorskie
       30 Gajek Błażej
       31 Rosiński Miłosz

podlaskie
       32 Nalwajko Maciej

źródło: inf. własna, PZPS, reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved