Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > AZS Nysa z nowym rozgrywającym

AZS Nysa z nowym rozgrywającym

Już w najbliższym spotkaniu ligowym z BBTS-em Bielsko-Biała w drużynie AZS-u Nysa wystąpi prawdopodobnie nowy nabytek - rozgrywający Filip Szewczyk.

Siatkarz grał już w Nysie w sezonie 2003/2004, ostatnio był zawodnikiem Czarnych Radom. – W czasie sezonu nie ma zbyt wielkiego pola manewru, zwłaszcza na tej pozycji. Filip się do nas zgłosił i postanowiliśmy go przyjąć – komentuje trener akademików Maciej Jarosz. – Mamy co prawda dwóch innych rozgrywających [Bartłomieja Matejczyka i Bartosza Kisielewicza, ale obaj są jeszcze bardzo młodzi i brakuje im doświadczenia – dodaje. Czy Szewczyk będzie jednak prawdziwym wzmocnieniem? – Czas pokaże. Teraz traktuję go bardziej jako uzupełnienie składu. Nie jest przecież zgrany z drużyną, a to dla rozgrywającego bardzo ważne – mówi Jarosz.

A już dziś nyscy siatkarze zagrają kolejne spotkanie ligowe, tym razem akademicy pojadą do Bielska-Białej. – Nie ma łatwych przeciwników i do każdego meczu podchodzimy bardzo poważnie – zapewnia trener. – Myślę jednak, że jeżeli zagramy na naszym normalnym poziomie, powinniśmy to spotkanie wygrać – kończy.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved