Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Pilarz: Jest duża poprawa

Grzegorz Pilarz: Jest duża poprawa

fot. archiwum

- Jest duża szansa, że zagram już 12 listopada w meczu przeciwko Polskiej Energii Sosnowiec - mówi rozgrywający Resovii, Grzegorz Pilarz. 25-letni zawodnik w miniony poniedziałek przeszedł szereg specjalistycznych badań w Klinice w Katowicach.

Jest poprawa, wszystko idzie ku lepszemu i to mnie cieszy najbardziej – mówi Grzegorz Pilarz. – Spędziłem w Klinice na badaniach ponad 3 godziny ale było warto. Krwiaki powoli już ustępują z oka, co prawda jakieś tam jeszcze małe krwinki są ale maja zniknąć. W tym tygodniu jeśli wszystko się ułoży dobrze, a myślę, że tak będzie, to czekać mnie będzie zabieg laserowy wzmocnienia siatkówki.

 

Wcześniej przez blisko dwa tygodnie zawodnik leżał w domu, biorąc zastrzyki i inne lekarstwa, konsultując się z lekarzami ze szpitala w Bielsku-Białej, ale poprawy zdrowie nie było. Zawodnik zdenerwowany taką sytuacją zdecydował się na wyjazd do kliniki w Katowicach. – Najważniejsze, że wszystko zmierza ku dobremu – mówi rozgrywający Resovii. – Mogą już więcej chodzić, nie jestem przykuty do łóżka, oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Po zabiegu laserowym czeka mnie jeszcze 4-dniowa rehabilitacja, a później mogę już wrócić do treningów z zespołem. Myślę, że w Rzeszowie powinienem pojawić się w poniedziałek 7 listopada, a do 13 listopada powinienem być już gotowy do gry w meczu przeciwko Polskiej Energii Sosnowiec. Nie mogę się już doczekać powrotu na boisko – mówi Pilarz, który na bieżąco informowany jest o wszystkim co się dzieje w ekipie Resovii. – Wiem, że w ostatnim meczu przeciwko Politechnice Warszawa nie było najlepiej, a szkoda bo z rozmowy z kolegami z zespołu wynika, że można było zdobyć coś więcej niż tylko jeden punkt. No cóż nie udało się. Teraz jednak przed nami trzy mecze z teoretycznie łatwiejszymi rywalami, które koniecznie trzeba rozstrzygnąć na swoją korzyści. Jestem dobrej myśli – zakończył Grzegorz Pilarz. 

Przypomnijmy, że rozgrywający Resovii, kontuzji oka nabawił się po uderzeniu piłką podczas meczowej rozgrzewki przed inauguracją PLS 15.10. w Jastrzębiu (mimo kontuzji zagrał w meczu).

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved