Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anna Barańska: Ciężką rękę odziedziczyłam w genach

Anna Barańska: Ciężką rękę odziedziczyłam w genach

Niech nikogo nie zwiedzie ten anielski uśmiech. Jej uderzenie może zwalić z nóg. Przed jej zagrywką drżą siatkarki przeciwnych drużyn, a jej zbicie sieje popłoch w szeregach rywalek.

Anna Barańska (21 l.) w końcu wpadła w oko trenerowi reprezentacji Andrzejowi Niemczykowi, który nie ukrywa, że gra Ani robi na nim wrażenie! A pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu Niemczyk nawet nie myślał o powołaniu jej do kadry. Tłumaczył, że jest za niska.

Od tamtego czasu nie urosłam – śmieje się Ania. – Ciągle mam tylko 179 cm. Ale miło, że trener zwrócił na mnie uwagę. Widocznie nie pasowałam do jego koncepcji.Jej gra w reprezentacji wzmocniłaby siłę naszego ataku. Siatkarka Grześków Kalisz ma piorunujące uderzenie.- Rzeczywiście ciężkie mam łapsko – wybucha śmiechem. – To chyba odziedziczyłam w genach. Mój tata też był siatkarzem, był znany z silnych zbić.

Młoda, utalentowana, bardzo atrakcyjna i na dodatek nieźle zarabia (ok. 155 tys. zł za sezon – red.). Niezła partia. – O pieniądzach ani słowa – zastrzega. – A jeśli chodzi o resztę. Nawet o tym nie myślę.

Anna Barańska (21 l.)
Pozycja: atakująca
Kluby: Polonia Świdnica, Gwardia Wrocław, Grześki Kalisz
Wzrost: 179 cm
Waga: 62 kg
Zasięg w ataku: 305 cm
Zasięg w obronie: 295 cm

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved