Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > W środę Lewski Sofia – Skra Bełchatów

W środę Lewski Sofia – Skra Bełchatów

Już w środę mistrz Polski rozegra drugi mecz w Lidze Mistrzów. Jego rywalem będzie w Sofii Lewski Siconco. W pierwszym swoim występie BOT Skra Bełchatów sprawiła wielką sensację, pokonując Lokomotiw Biełgorod.

Niewiele wiemy o bułgarskim zespole – mówi Jacek Nawrocki, drugi trener BOT Skry. – Co prawda mamy rozpisane ustawienia siatkarzy, a także kierunki ich ataków, ale nagrania z ich meczu nie udało nam się zdobyć.

Mistrz Bułgarii ma za sobą już dwa spotkania w tej edycji LM. W inauguracyjnej kolejce pokonał u siebie Buducnost Podgoricę 3:2, a w ubiegłym tygodniu przegrał 0:3 z RPA Perugia. Bełchatowianie we wtorek lecą do Bułgarii w najsilniejszym obecnie składzie. Co prawda w kadrze nie ma wciąż Roberta Milczarka, który dopiero wznowił treningi po kontuzji.W czwartek Skra wraca z Sofii, a w niedzielę czeka ją kolejny mecz na szczycie – tym razem we własnej hali zmierzy się z drugim niepokonanym zespołem PLS Jastrzębskim Węglem.

W środę kolejne spotkanie w pucharze Top Teams rozegra wicemistrz Polski. PZU AZS Olsztyn spotka się we własnej hali ze słoweńskim Autocommers Bled. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce olsztynianie przegrali 2:3 w Hiszpanii z Portol Son Amar Palma.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved