Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Grają rywale BOT Skry w Lidze Mistrzów

Grają rywale BOT Skry w Lidze Mistrzów

Podczas gdy Skra Bełchatów zagra w Sofii z drużyną Levskiego, do Czarnogóry przyjedzie włoska Perugia. Goran Vujevic, przyjmujący Perugii oczekuje zwycięstwa swojej drużyny w jutrzejszym spotkaniu przeciwko zespołowi z ojczyzny, Buducnosti Podgorica.

Wszyscy w Lidze Mistrzów szukają swojej szansy do awansu do rundy drugiej.

Wiem, że drużynę Budućnostu określa się jako młodą, bez doświadczenia w Lidze Mistrzów. Myślę, że naszą szansą na wygranie meczu będzie mocna zagrywka – mówi Goran Vujević.Dla drużyny z Podgoricy będzie to pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów przed własną publicznością. W pierwszej kolejce Czarnogórcy zagrali w Sofii, w drugiej pauzowali.

Nie mieliśmy czasu na szczegółową analizę gry Budućnostu, dostaliśmy kasetę dwa dni temu. – mówi Vujević.

Jego drużyna nie bryluje w lidze włoskiej. Ostatni mecz z Modeną przegrała.

Pokonaliśmy Levskiego 3:0, mamy nadzieję że uda nam się pokonać Budućnost bo zależy nam na awansie do drugiej rundy – twierdzi przyjmujący Perugii.

Trener Budućnostu Podgorica Igor Kolaković uważa, że najważniejsze jest to, ze drużyna będzie miała a sobą własną publiczność.

Nie trzeba przedstawiać takich zawodników jak Hernandez, Tofolli, Świderski, Lebl, Novotny czy Vujević. Wszystkie atuty są po stronie Perugii, ale w sporcie wszystko jest możliwe.

źródło: inf. własna, okbuducnost.cg.yu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved