Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Żeńska Drużyna Strefy znowu w Krakowie

Żeńska drużyna Strefy po raz kolejny zawitała na turniej do Krakowa. Tym razem po raz drugi na turniej organizowany przez Apollo Kraków.

Kobiecych miało wystąpić 8 – niestety w sobotę rano wycofała się jedna z drużyn z Krakowa.

W grupie spotkałyśmy się z Gliwicami, Andrychowem i Kontrą Kraków. Mecz z Gliwicami wygrałyśmy 2:0. Mecz a Andrychowem niestety przegrałyśmy 1:2, w tie braku przegrywając 14:15 – niestety nie grało się do dwóch punktów przewagi. Trzeci – decydujący o wejściu do finału mecz grałyśmy z Kontrą Kraków. Po ciężkiej i zaciętej walce udało się wygrać 2:1, grając w tie-breaku – punkt za punkt. W grupie porannej zmierzyły się ze sobą drużyny z: Krakowa, Kielc i Płocka.Niestety z racji tego, że zajęłyśmy drugie miesce w niedzielę rano trafiłyśmy na wzmocnione Dorotą Wojtczak Apollo Kraków. I niestety mimo naszych starań nie udało się zawalczyć i wygrać. W meczu o 3 miejsce spotkałyśmy się z drużyną Mitex Kielce. Po pierwszym secie – przy naszych minimalnych pomyłkach – wygranym chyba do 6, dałyśmy się uśpić rywalkom – a one wreszcie obudzone

zaczeły grać. Doprowadziło to do tie breaka, o którym lepiej nic więcej nie mówić – poza tym, że został przez nas przegrany.

Mecz finałowy pomiędzy Andrychowem i Apollo – to najlepszy mecz tego turnieju. Dziewczyny zagrały naprawdę rewelacyjną siatkówkę na poziomie co najmiej drugiej ligi. Ostatecznie wygrały Beskidzianki Andrychów pokonując Apollo Kraków 2:1 (w tie breaku 18:16).

W turnieju męskim o pierwsze miejsce zmierzyły się drużyny z Krakowa: Smoki i z Łazisk. Wygrała drużyna z Łazisk – gratulacje.

Oczywiście drużyna Strefy dzielnie uczesniczyła w sobotniej imprezie integracyjnej.

Drużyna Strefy wystapiła w składzie:

Basia Szymańczak

Luiza Szymańczak

Ula Hryszko

Bogusia Gołaszewska

Edyta Piekarska

Monika Skrzypczak

Bardzo dziękujemy organizotarom za ponowe zaproszenie i za świetną zabawę. Kolejny planowany turniej: Krzeszowice 20/11/05 – wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved