Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zmarł Edward Fischer

Zmarł Edward Fischer

W dniu wczorajszym, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł Edward Fischer - wieloletni sędzia szczebla centralnego - poinformował Wydział Sędziowski Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Komunikat WS K-PZPS:

Wydział Sędziowski Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej z wielkim smutkiem przyjął wiadomość o śmierci naszego nieodżałowanego Przyjaciela i Nauczyciela, wieloletniego sędziego szczebla centralnego i Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego naszego województwa – Edwarda Fischera. Ciężko w tym momencie o jakieś sensowne zebranie myśli, ale i w takim momencie musimy wykazać naszą sędziowską przyjaźń i solidarność z Edkiem doceniając całą jego postać i dorobek sędziowski.Prosimy więc wszystkich sędziów naszego województwa o sędziowanie wszystkich zawodów, do końca listopada bieżącego roku, z umieszczoną na koszulkach sędziowskich czarną kokardką. Niech będzie to symbol pamięci dla wszystkiego co dla nas wszystkich zrobił…

Zwracamy się jednocześnie z prośbą do wszystkich Koleżanek i Kolegów, którzy będą uczestniczyć w pogrzebie o zabranie ze sobą emblematów sędziowskich i gwizdków.

Pogrzeb Edwarda Fischera odbędzie się na cmentarzu Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy, w czwartek (03.11.2005) o godzinie 12:45.

Przewodniczący

WS K-PZPS

Dariusz Jasiński

źródło: K-PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved