Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Sport to zdrowie?

Sport to zdrowie?

Jak niebezpieczny może być trening, przekonali się o tym siatkarze czeskiej Ostrawy. Podczas ataku Davida Konecnego do bloku wyskoczył Zbynek Jedlicka i teraz czeka go przynajmniej półroczna przerwa.

Najlepszy specjalista od bloku w minionym sezonie w czeskiej ekstralidze złamał bowiem, podczas próby zablokowania uderzenia Konecnego, aż cztery palce u lewej ręki. Zawodnik jest już operacji. Złamane palce zostały zespolone specjalnymi drutami.

Zajmuję się siatkówką już 60 lat, ale jeszcze czegoś takiego nie widziałem – powiedział Jaroslav Koutny, były trener.Kontuzji na rozgrzewce doznał także rozgrywający Resovii, Grzegorz Pilarz. – Nadal słabo widzę, krwiaki nie schodzą i nie wiem co będzie dalej – mówi 25 letni zawodnik. – Jest to trochę dziwne bo minęło już 1,5 tygodnia i nie ma żadnej poprawy. Wciąż mam leżeć w domu, brać zastrzyki i inne lekarstwa. Wszystko było by w porządku, gdyby była lekka poprawa, tak mi się nawet wydawało, że jest, ale to było tylko złudzenie i pobożne życzenie. Chyba będę zmuszony pojechać do kliniki w Katowicach do najlepszego specjalisty w Polsce, bo denerwuje mnie ta bezczynna sytuacja i brak poprawy – twierdzi Grzegorz Pilarz.

źródło: onet.pl, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved