Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > SMS I PZPS Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1

SMS I PZPS Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1

Na pięciu zatrzymał się licznik kolejnych zwycięstw pierwszoligowych siatkarek AZS KSZO Ostrowiec. Podopieczne Jarosława Bodysa przegrały w Sosnowcu z miejscowym SMS 1:3.

Mam nadzieję, że to tylko krótki niekontrolowany przerywnik w serii wygranych. Zdarza się to nawet najlepszym, choć muszę przyznać, że SMS nie był wcale słabym rywalem. Przepięknie gra w ataku i gdy wszystko mu wychodzi, jest poza zasięgiem – stwierdził trener AZS KSZO.

Jego zespół zagrał przyzwoicie jedynie w dwóch pierwszych setach – na otwarcie głównie jednak dlatego, że nic wielkiego nie pokazały też gospodynie. Od drugiej partii młoda ekipa SMS znacznie poprawiła zagrywkę. – O kolejnych dwóch trzeba jak najszybciej zapomnieć. Były to nasze najgorsze sety od początku rozgrywek. Po pierwsze, fatalna zagrywka – średnio co druga była zepsuta. Do tego koszmarny odbiór, po którym seriami traciliśmy punkty – opowiadał Jarosław Bodys .

W sobotę o godz. 16 siatkarki AZS KSZO w rozgrywanym awansem meczu 8. kolejki zmierzą się na wyjeździe z Politechniką Częstochowa.

SMS Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec 3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:13)

AZS KSZO: Gil, Buzała, Kosiorowska, Skorupska, Maj, Brożek, Kosiarska (libero) oraz Podleś, Jagiełło.