Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zawkrze AZS Olsztyn – Skra II Bełchatów, rewanż rezerw?

Zawkrze AZS Olsztyn – Skra II Bełchatów, rewanż rezerw?

Dzisiaj, o godz. 18:00, w Mławskiej Hali Sportowej dojdzie do meczu rezerw potentatów PLS – PZU AZS Olsztyn oraz Skry Bełchatów. Czy akademicy zrewanżują się za ostatnią porażkę pierwszego zespołu?

Będzie o to bardzo ciężko, o czym świadczą chociażby pozycje obu zespołów – Skra jest na 3. miejscu w tabeli, z dorobkiem 8 punktów, Zawkrze plasuje się natomiast na 12. miejscu, z 3 punktami.

Dodatkowo, zadania nie ułatwią akademikom osłabienia. Do drużyny wróci co prawda nieobecny na ostatnich meczach w Gorzowie Wielkopolskim libero, Krzysztof Andrzejewski, jednak trener Józef Kopaczel będzie musiał sobie poradzić…bez rozgrywających. Adrian Sarul, pod nieobecność Pawła Zagumnego, cały czas trenował z pierwszym zespołem PZU AZS. Przeciwko Skrze nie zagra także nominalnie pierwszy rozgrywający Jakub Habel. Jest to bardzo duże osłabienie, Habel jest bowiem jednym z filarów Zawkrza.W tej sytuacji trener Kopaczel zdecydował się sięgnąć po wystawiaczy zespołu juniorów AZS UWM Olsztyn, prowadzonego przez Stanisława Wasilewsiego. W kadrze rezerw pojawili się więc Tomasz Kołakowski oraz Grzegorz Pietkiewicz, który jeździł na wszystkie mecze mławian w tym sezonie, zastępując Sarula.

źródło: azs.olsztyn.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved