Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kup pan Legię…

Kup pan Legię…

Sekcja siatkówki mężczyzn Legii Warszawa stoi na skraju bankructwa. Działacze od dłuższego czasu szuka sponsora, chętnego do wspierania zasłużonego dla polskiej siatkówki klubu. Opracowano nawet pakiety sponsorskie - złoty, srebrny i zielony.

Firma, która zdecyduje się na złoty pakiet – będzie musiała wyłożyć 150 tysięcy złotych rocznie. Uzyska jednak tym samym prawo do wykorzystania herbu Legii w celach marketingowych oraz tytuł sponsora tytularnego. Jej logo zostanie umieszczone na strojach graczy, parkiecie oraz w nazwie drużyny.

Legia Warszawa w sporcie jest jak Mercedes wśród samochodów – uważa Jacek Gmoch, prezes CWKS. Mimo to chętnych do finansowego wsparcia II-ligowej drużyny siatkarzy nie ma.Nasze propozycje spotkały się z niewielkim odzewem – przeważnie kończyło sięna wstępnym zainteresowaniu – mówi Oskar Szopa, prezes zarządu Legia Marketing Group. Warszawa jest specyficznym miastem – mało która firma chce inwestować w sport. Nie tracimy jednak nadziei, że pozyskamy sponsorów – zapewnia jednak Szopa. Pytanie, czy do tego czasu, sekcja siatkarska warszawskiej Legii nie przestanie istnieć?

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved