Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Zapowiedź spotkania Grześki Kalisz – Mladost Zagrzeb

Zapowiedź spotkania Grześki Kalisz – Mladost Zagrzeb

W czwartek po raz pierwszy przed własną publicznością zawodniczki Grześków Kalisz rozegrają spotkanie w tej edycji Ligi Mistrzyń. Przeciwnikiem kaliszanek, w 2. kolejce fazy grupowej, będzie drużyna Mladost Zagrzeb.

Oba zespoły w poprzedniej kolejce solidarnie przegrały swoje spotkania w stosunku 0:3. Kaliszanki przegrały na wyjeździe z Pallavolo Perugia natomiast siatkarki z Zagrzebia, przed własną publicznością, uległy hiszpańskiemu Tenerife Marichal.

Zawodniczki z Zagrzebia grają w krajowym składzie, który uzupełnia jedna Ukrainka. Mladost jest drużyną dość młodą, w której przeważają zawodniczki urodzone po 1980 roku. Atut rutyny i doświadczenia jest z pewnością po stronie zawodniczek z Kalisza. Wydaję się, że czwartkowe spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem kaliszanek. Chociaż z drugiej strony, trudno przeprowadzać głębsze analizy, mając w pamięci wynik inauguracyjnego meczu Grześków z ekipą Doroty Świeniewicz.Początek spotkania w czwartek (27.10.05) o godzinie 18:00, w hali im. Mistrzów Olimpijskich w Opatówku.

Pozostałe spotkania w grupie B odbędą się odpowiednio, dzisiaj (Azerrail Baku – Pallavolo Perugia) oraz jutro (Vakifbank Stambuł – Tenerife Marichal).

Podobnie w grupie A, trzy spotkania 2. kolejki grupowej zostaną rozegrane także dzisiaj, jutro i w czwartek.

źródło: inf. własna, siatka-kalisz.int.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved