Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konferencja prasowa po meczu Skra – Olsztyn

Konferencja prasowa po meczu Skra – Olsztyn

fot. archiwum

- To było najsłabsze spotkanie AZS-u Olsztyn w ciągu ostatnich, nie boję się tego powiedzieć kilku dobrych lat - mówił na pomeczowej konferencji prasowej w Bełchatowie trener gości, Grzegorz Ryś. Bełchatowianie rozbili zespół z Olsztyna.

Trener Ireneusz Mazur, nie krył radości, z tak nieoczekiwanie łatwego zwycięstwa swoich podopiecznych: Jesteśmy przygotowani na takie zwycięstwa, ale również na porażki, których zapewne doznamy. Przecież w meczach z Jastrzębskim Węglem czy AZSem Częstochowa nie jest powiedziane, że odniesiemy sukces tylko, dlatego, że pokonaliśmy AZS Olsztyn. Wykorzystaliśmy dzisiaj atut własnego boiska. Uważam, że kluczem do zwycięstwa była przede wszystkim bardzo dobra gra w obronie moich zawodników. Więcej broniliśmy i skutecznie rozstrzygaliśmy kontry. To jednak dopiero początek ligi, w środę czeka nas ciężki mecz w Lidze Mistrzów. Na pewno będziemy walczyć.

 

Podłamany wynikiem i postawą swoich zawodników był trener Grzegorz Ryś: – To było najsłabsze spotkanie AZS-u Olsztyn w ciągu ostatnich, nie boję się tego powiedzieć kilku dobrych lat. Zakładaliśmy w tym meczu walkę, myślę, że tutaj zadecydował pierwszy set. Skra bardzo dobrze zagrywała, świetnie broniła a my popełnialiśmy wiele własnych błędów. Oczywiście taki mecz boli, nie ma, co tego ukrywać, ale będziemy chcieli się poprawić. Przed nami kolejne spotkania. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved