Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > KONKURS Strefowy

KONKURS Strefowy

Ogłaszamy kolejny KONKURS o tematyce siatkarskiej. Wśród osób, które nadeślą w podanym terminie prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania rozlosowana zostanie nagroda - październikowy numer Magazynu Siatkowka.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać poprawne odpowiedzi na zadane pytania pod adres mewa@toya.net.pl do poniedziałku 24.10, do godz. 16:00 (liczy się czas wejścia wiadomości na serwer). Wszystkie odpowiedzi nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w Konkursie. Wiadomość z odpowiedziami należy zatytułować „Konkurs Strefowy” i podpisać imieniem i nazwiskiem.

W poniedziałek do wylosowanej osoby zostanie przesłany mail z prośbą o podanie adresu, na który wyślemy nagrodę. Imię i nazwisko zwycięzcy będzie podane do publicznej wiadomości na liście dyskusyjnej oraz w serwisie „Strefa Siatkówki”.Oto pytania konkursowe:

1. Historia siatkówki

W 1974 roku polska reprezentacja siatkarzy zdobyła tytuł Mistrzów Świata. Podaj przynajmniej pięć nazwisk polskich zawodników, którzy grali w turnieju finałowym w Meksyku.

2. Przepisy gry

Jakie są konsekwencje zdekompletowania zespołu?

3. Rozgrywki ligowe

Jaki zespół broni tytułu mistrzowskiego w obecnych rozgrywkach serbskiej ekstraklasy kobiet?

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved