Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konferencja prasowa po meczu w Sosnowcu

Konferencja prasowa po meczu w Sosnowcu

fot. archiwum

"Potraktowaliśmy ten mecz bardzo poważnie" powiedział trener Igor Prielożny na pomeczowej konferencji prasowej w Sosnowcu. Goście z Jastrzębia w zaledwie godzinę pokonali drużynę Polską Energię Sosnowiec.

Jednak jak przyznał trener „Kazików”, Marian Kardas, drużyna walczyła a to dobrze wróży przed meczami z rywalami, których trzeba będzie pokonać.

 

Marian Kardas (PKE Polska Energia Sosnowiec): Jastrzębianie wykorzystali wszystkie okazje, jakie my im stwarzaliśmy. Oceniam grę mojej drużyny jako przyzwoitą. Ryzykowaliśmy na zagrywce i czasem to ryzyko nam się opłacało. Kilka akcji w bloku również mogło się podobać, a także obrony. Niestety właśnie tych obron nie potrafiliśmy zamienić na punkty. Przegraliśmy to spotkanie kontrami, których nie wykorzystywaliśmy. Czyniło to Jastrzębie i stąd taki wynik. Ciężko grać z drużynami, które walczą o Mistrzostwo Polski, ale jeśli w meczach z czołowymi zespołami grają dobrze i nie spuszczają głowy to w meczach dla nas najważniejszych z drużynami z niższej półki powinno być dobrze. 

Igor Prielożny (KS Jastrzębski Węgiel): Potraktowaliśmy ten mecz bardzo poważnie. Cała pierwsza szóstka, właściwie siódemka grała dobrze, później zaczęliśmy robić zmiany, aby wzmocnić na przykład zagrywkę. Porównując nasze ostatnie spotkanie z Resovią muszę powiedzieć, że Resovianie jeszcze bardziej ryzykowali na zagrywce. Uważam jednak, że Sosnowiec może być zadowolony. To młodzi zawodnicy, z potencjałem oraz przyszłością, również reprezentacyjną.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved