Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Legia Warszawa- Jadar II Radom

II liga mężczyzn: Legia Warszawa- Jadar II Radom

Jutro, w czwartej kolejce spotkań II ligii, Legia Warszawa podejmować będzie na własnym parkiecie drugą drużynę Jadaru Radom.

Jeszcze kilka lat temu drużyna Legii grała w elicie siatkarskich drużyn kraju. Dziś nie miejsce i czas, by wspominać osiągnięcia i siatkarskie sławy, które walczyły kiedyś w tym klubie o najwyższe cele. Legia nie wytrzymała transformacji i podzieliła los wielu stowarzyszeń, znikając z siatkarskiej mapy kraju. Teraz odbudowuje mozolnie potęgę, rywalizując w drugiej lidze.

W składzie stołecznej drużyny grają obecnie nastoletni chłopcy, którzy dopiero zbierają ligowe doświadczenia. Ich trener Wojciech Szczucki w jednym z wywiadów wspomniał, że momencie kiedy zawodnicy dostali koszulki Legii, to jakby dostali jakieś relikwie, prawie się popłakali z radości. Na inaugurację rozgrywek Legia przegrała z WTS-em Warka. W ostatniej kolejce pokonała Net Ostrołęka.Młodość jest również przymiotem drużyny Jadaru, w której średnia wieku wcale nie jest wyższa niż ta w Legii. Kibice mogą być więc świadkami emocjonującego widowiska, w którym można przewidzieć w zasadzie wszystko oprócz wyniku.

Pozostałe spotkania 4. kolejki:

Wilga Garwolin – KPS Wołomin,

Gwardia Szczytno – SPS Zduńska Wola.

Mecz WTS-u Warka z SMS II PZPS przełożono na piątek.

Pauzuje Net Ostrołęka

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved